O nás

Ahoj lidi,

jsme pár cestovatelů co našli podstatu života v cestování.

Spolu již jsme přes 5 let a cestujeme po světě poslední 4 roky, kdy začal náš sen objevovat matičku zemi. Náš sen začal v Anglii kde jsme pracovali 3 roky. Po naší misi v Anglii jsme pracovali jako delegáti pro CK Fischer na Korfu po dobu 4 měsíců, jeden měsíc jsme jěště cestovali po řeckých ostrovech.

Dnes začínáme v Chile a chceme se nejen naučit španělsky, vařit jako správný Chilan, ale také poznat neuvěřitelnou krásu této země. Zároveň rádi naše zážitky sdílíme s dalšími a věříme, že budeme pro ostatní inspirací. 

 

 

Kdo jsme: ​

Jmenujeme se Patrik (30) a Hana (26), dnes_letim stránku jsme založili společně před dvěmi lety v lásce k cestování.

Proč Chile:

Jížní Ameriku jsme si oblíbili už při cestě do Brazílie, v březnu roku 2018 jsme žádali o víza na Nový Zéland, ale bohužel jsme se nedostali, jako spousty dalších, do kvóty. Hned po neúspěšném pokusu o NZ jsme zjišťovali, co můžeme dělat, a po kontaktovaní Chilské ambasády jsme se rozhodli žádat o jejich WHS, a rozhodli koncem roku odjet. Léto jsme si vyplnili delegátskou činností.

Proč nás sledovat?

Nepraktikujeme sílu pěněz, ale naopak chceme ukázat, že i za málo pěněz se může cestovat po celém světě. Chile je u nás neobjevenou částí světa, což je velká škoda. Již dva roky se může cestovat do Chile na pracovní víza a my Vám chceme ukázat jak. Milujeme cestovaní a poznávání nových přátel.

Kontaktuj nás:

veselik.patrik@icloud.com

O nás
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

Jmenujeme se Patrik (30) a Hana (26), dnes_letim stránku jsme založili společně před dvěmi lety v lásce a inspiraci k cestování.

Čti více zde

 

Odběr našich novinek

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com