aboutus

Nazdárek, člověče!

Psal se rok 2007, když mě na libimseti.cz šťouchnul mně neznámý Patas77. Byl ze stejnýho města, z Hradce Králové a já Vám na toho kluka nemohla narazit až do roku 2014. Celých 7 let jsme si jen psali slané i sladké zprávy. Ale v ten osudný den, kdy se slavily slavnosti královny Elišky jsme si vyšli a nikdy se nerozešli. Společně jsme snili a plánovali, až v roce 2015 jsme se do Anglie přestěhovali a začali realizovat. Realizovat sny o cestování a nových dobrodružství. Strašně jsme v hloubi duše si přáli víza na Nový Zéland, dvakrát to zkusili, ale ani jednou úšpěšně. To nevadí, řekli jsme si. Osud nás chce jinde. A taky jo. V Jižní Americe! Tam jsme koupili náš domeček na kolech, statnýho Marčela a vyrazili na neuvěřitelnou cestu. A tady Vám o ní chceme povědět. Poradit a pomoct, protože ta cesta byla trnitá ale i tak zábavná. A rozhodně ne poslední! Těšte se na další z našich dobrodružství! Teprve to začínáme rozjíždět :)

 

 

Kdo jsme: ​

Jmenujeme se Patrik (32) a Hana (28), dnes_letim a ceska_v_chile stránku jsme založili společně před několika lety v lásce k cestování, kterou sdílíme 7 let. 

Proč nás sledovat?

Nepraktikujeme sílu pěněz, ale naopak chceme ukázat, že i za málo pěněz se může cestovat po celém světě. Chile je u nás neobjevenou částí světa, což je velká škoda. Již dva roky se může cestovat do Chile na pracovní víza a my Vám chceme ukázat jak. Milujeme cestovaní a poznávání nových přátel.

Kontaktuj nás:

slaba.hana@icloud.com

Napište nám

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com